С два късни гола Славия победи Локо в U15

11 Сеп 2019 14:17

Отборът на Локомотив (Пловдив) до 15 години загуби домакинството си на Славия (София) в третия кръг на Елитната група. „Черно-белите“ отстъпиха с 0:2 след две късни попадения на столичани.

През първата част положения пред двете врати почти липсваха. За Локомотив близо до гола беше Атанас Янков, който стреля от малък ъгъл, но стражът на Славия спаси.

През второто полувреме срещата се оживи, а момчетата на Апостол Костадинов имаха няколко добри шанса. Първо Даниел Маджаров стреля от фаул покрай вратата, а няколко минути по-късно изстрел на Атанас Янков мина встрани от целта. В 60-та минута Венцислав Белчев нацели напречната греда на вратата на Славия. Седем минути преди края гостите поведоха. Удар от 25 метра даде преднина на гостите за 0:1. В последните секунди на двубоя столичани стигнаха и до дузпа, която бе реализирана за крайното 0:2.