Разгром с 4:0 за ЖФК Локомотив над Етър на ''Лаута''

07 Мар 2021 14:59

Женският отбор на Локомотив (Пловдив) записа разгромна победа в първата си официална среща за годината. Възпитаничките на Ангел Славов надделяха с 4:0 над Етър (Велико Търново) на “Лаута”.

Резултатът бе открит от Локомотив още в началните минути. Вени Дона Сърбинска бе изведена по левия фланг и напредна към наказателното поле, където реализира за 1:0. В 32-ата минута “черно-белите” удвоиха своята преднина. Вероника Гоцева пробва центриране, но топката се влетя във вратата на Мартина Илиева за 2:0.

В началото на втората част падна третото попадение във вратата на Етър. Кристияна Димитрова бе изведена в наказателното поле и бе точна за 3:0. Крайното 4:0 бе оформено от Мария Стойчева, която засече с глава центриране от корнер.

Следващата неделя ЖФК Локомотив е домакин на Риал (Ковачевци) от 11:00ч.