Спартак сгреши в Раковски

20 Окт 2019 18:48

Спартак загуби първите си две точки в първенството на А- Областна група след като завърши 2:2 при гостуването си в Раковски в мач от 9- ти кръг.

Домакините откриха резултата през първото полувреме с далeчен удар от около 20 метра.

Само за 2 минути в началото на втората част "гладиаторите" обърнаха резултата.

Кирил Георгиев изравни от пряк свободен удар. Две минути по- късно съдиятa отсъди дузпа, която отново Кирил Георгиев превърна в гол.

В 75' "гладиаторите" допуснаха второ попадение, на което на което не можаха да отговорят.

Дебют в мъжкия тим направи 15- годишният Давор Илиев, който влезе през втората част.

В следващия кръг, на 24 октомври, четвъртък, от 16:00 часа Спартак приема тима на Садово.

Съставът на Спартак: Константин Велков, Николай Христозов, Атанас Бучов, Христос Доков, Веселин Тонев, Кръстьо Милев, Петко Фанев, Кирил Георгиев, Мартин Симеонов, Ивайло Димитров, Любо Цеков (Митко Илиев, Здравко Жилов, Кристиан Кодуков, Давор Илиев)