Спартак разгроми Кричим

30 Ное 2019 20:02

Спартак се развихри и победи с 6:1 при гостуването си на Кричим в мач от 15- ти кръг на "А"- Областна група.

Тон за головата фиеста даде Кирил Георгиев в 24'. Той получи пас от Денис Хасан и с удар от точката на дузпата не остави шанс на вратаря на домакините.

Само 4 минути по- късно капитанът Христос Доков направи резултата 0:2. Той стреля от далече, топката се отби в страничната греда и се оплете в мрежата.

В 33' Давор Илиев направи резултата класически, след като получи пас в наказателното поле, овладя топката и с плътен удар прониза за трети път вратата на Кричим.

Спартак продължи да доминира и през втората част.

В 64' Кирил Георгиев намери отлично Митко Илиев, който не сгреши и вкара за 0:4.

5 минути по- късно Кирил Георгиев вкара второто си попадение в мача и покачи на 0:5.

В 78' Любо Цеков с далечен удар вкара шестото попадение за "гладиаторите".

В последната минута домакините стигнаха до почетен гол и оформиха крайното 1:6.

Така Спартак продължава да е едноличен лидер в класирането с 38 точки, а следващата събота гостува на ФК "Житница".