Спартак с трета поредна победа

19 Сеп 2022 10:24

Спартак постигна трета поредна победа, след като се наложи с 2:1 над тима на Левски Карлово в мач от седми кръг на Югоизточна Трета лига.

"Гладиаторите" започнаха много активно срещата и още в 1' Кирил Георгиев можеше да открие резултата, след като получи отличен пас на границата на наказателното поле, но ударът му премина на сантиметри над горната греда на Левски.

В 4' Александър Стойчев центрира и Георги Лазаров с глава порази вратаря Станислав Попов и направи резултата 1:0.

Спартак продължи да атакува като първо Антон Маргаритов стреля, но вратарят Попов успя да избие в ъглов удар, а отново Маргаритов в 30' можеше да отбележи, но влизащата под гредатата топка бе спасена от вратаря на Левски.

През второто полувреме гостите успяха да изравнят в 61' с първия си точен удар, а голмайстор бе Иван Иванов.

Само пет минути по- късно Кирил Георгиев изведе по отличен начин Мирослав Радев, който се оказа сам срещу вратаря и реализира, за да донесе победата на Спартак и да оформи крайното 2:1.

Така Спартак вече има актив от 12 точки, а в следващия осми кръг на 24.09., Спартак гостува в Асеновград на отбора на Асеновец от 17:00ч.

Състав: Петър Мильотев, Александър Стойчев, Радослав Влашев ( Цветан Вълчинов ), Кръстьо Милев, Даниел Спасов, Йълмаз Сюлейман ( Давор Илиев ), Антон Маргаритов ( Тодор Тимонов ), Кирил Георгиев, Васил Стойчев ( Димитър Юруков ), Георги Лазаров, Мирослав Радев