И трите набора на Локомотив в Елитните юношески групи с равенства

18 Мар 2019 14:43

Три равенства записаха днес елитните отбори на Локомотив. Само в един от мачовете паднаха голове, другите два завършиха при нулево равенство.

При U15 Локомотив направи 0:0 срещу Етър на тежкия терен в Дебелец. В 7-та минута Галин Халачев излезе сам срещу вратаря на „виолетовите“, но не успя да реализира. Последваха шансове пред Велислав Шопов и Кольо Гаврев, но резултатът остана непроменен. Реферът на срещата пък спести дузпа за Локомотив.

При U17 Локомотив и Етър поделиха точките след 1:1. Домакините съумяха да открият още в 6-та минута за 1:0. След попадението Локомотив превъзхождаше своя съперник. Мартин Гарабедян възстанови равенството за 1:1. „Черно-белите“ пропуснаха изгодни положения пред вратата на Етър и не можаха да стигнат до победата.

В Елитната до 19 години Локомотив не успя да победи Пирин (Благоевград) на Лаута и двата тима завършиха при 0:0. „Черно-белите“ бяха без редица играчи, след като Уирис Густаво бе наказан за срещата, а контузени са Октай Юсеин, Илиян Томов и Петър Шопов. В началните минути пък треньорът Димитър Палазов трябваше да извършва и две принудителни смени. Пловдивчани можеха да вземат победата – Стефан Тинков и Мартин Паскалев не успяха да вкарат сами срещу стража на гостите, а Иван Караиванов уцели гредата. Пирин завърши срещата с 10 души заради червен картон за играч на „орлетата“ в 70-та минута.