Локомотив II отстъпи на Карнобат

20 Ное 2021 00:39

Вторият отбор на Локомотив II допусна поражение при домакинството си на ОФК Карнобат. “Черно-белите” отстъпиха с 2:3 на “червените”. Срещата се игра.в Оризари.

Локомотив II откри резултата чрез Петър Андреев. В следващите минути “черно-белите” пропиляха няколко чисти положения пред вратата на гостите, които пък успяха да изравнят за 1:1 преди края на първата част.

През второто полувреме Карнобат поведе от дузпа за 1:2, “червените” реализираха и трето попадение за 1:3. Локомотив II намали на 2:3 чрез Александър Колев, който бе точен от дузпа, но ново попадение не падна до края на срещата.

Пловдивчани се намират на 17-то място в класирането с актив от 10 точки.

Последният кръг за тази година в Югоизточната Трета лига е в събота (27.11) от 14:30ч. Тогава Локомотив II гостува на Черноморец в Бургас.