Александър Томаш: И четирите гола са от наши грешки

07 Май 2022 19:49

Наставникът на Локомотив (Пловдив) Александър Томаш анализира днешното голово равенство 4:4 с тима на Арда (Кърджали), при което тимът му успя да заличи пасив от три гола в последните минути.

"Положителното от това, което виждам, е, че след гола, който получихме, отборът заигра по начина, по който тренираме. Необяснимо за мен започвахме да играем през вторите полувремена в предишните мачове. Днес не съм доволен от първите 15 минути на второто полувреме. Длъжен съм да реагирам в такава ситуация. И четирите гола са от наши грешки. Всичко, което се опитваме, е благодарение на това, което сме тренирали. Това, което получаваме, е благодарение на наши грешки. Наясно съм в какъв отбор съм. Локомотив вдигна много летвата и надскочи през последните пет години. Сега всеки очаква чудеса от мен. Всеки е важен тук".