Локомотив с тежка загуба от Младост (Лучани)

24 Ян 2023 16:24

Локомотив Пловдив допусна тежка загуба от Младост Лучани с 1:3 в контролна среща, която се изигра в Турция.

Сръбският тим поведе в резултата в 13-ата минута. Марко Мирич пусна подаване към Никола Йоич, който наказа стража на ''смърфовете'' с точен удар от точката на дузпата.

В 44-ата минута пловдивчани допуснаха грешка в средата на игрището, а футболистите на гостите се възползваха от нея. Адамович отне топката и изведе Марко Мирич, който матира Кристиан Томов.

В началото на втората част Илко Пиргов допусна груба грешка, а Никола Йоич веднага се възползва от това. Той се разписа с гол от близка дистанция.

В 84-ата минута Неманя Кош от състава на Младост бе изгонен от главния рефер, който отсъди дузпа. Зад топката застана Ерик Сорга, който отбеляза попадение за Локомотив Пловдив.

Стартови състави:

Локомотив (Пловдив): 81. Кристиан Томов, 99. Джовани Трупе, 5. Тодор Павлов, 20. Милош Петрович, 91. Александър Георгиев, 34. Петър Витанов, 10. Джовани, 25. Петриньо, 21. Евандро, 6. Христо Иванов, 11. Ивайло Димитров

Младост (Лучани): 1. Самчович, 40. Циркович, 29. Лекович, 18. Зунич, 93. Станоевич, 17. Баха, 3. Адамович, 28. Радивоевич, 70. Мирич, 10. Йоич, 36. Томич