Левски дължи процент на Локомотив Пловдив, ако продаде Переа

Левски дължи процент на Локомотив Пловдив, ако продаде Переа

Локомотив Пловдив оповести подробности около преминаването на Хуан Переа в Левски. Колумбийският нападател преминава на "Георги Аспарухов" срещу трансферна сума, а освен това "смърфовете" ще запазят процент от негова бъдеща продажба.

Ето какво написаха от "Лаута":

"ПФК Локомотив Пловдив финализира изходящ трансфер. Футболистът Хуан Переа ще продължи своята кариера в Левски (София). “Черно-белите” ще вземат трансферна сума, като освен това запазват и процент от бъдеща продажба на играча в трети клуб.

Хуан Переа се присъедини към Локомотив преди година и половина, като впоследствие се наложи в титулярния състав. За „черно-белите“ той записа общо 45 мача и реализира 15 попадения.

ПФК Локомотив Пловдив благодари на Хуан Переа за приноса му с “черно-белия” екип! Пожелаваме му здраве и футболни успехи".

Image