Левски се измъкна от нова издънка след скандално отменен гол, Етър пусна жалба /видео/

09 Дек 2018 14:38

Левски беше на крачка от нова издънка у дома, след като победи с 2:1 Етър.

Победата не дойде никак лесно, първо в 8-та минута неразбирателство между Полачек и Цветкович позволи на Велко Батрович да открие.

Левски направи пълен обрат след автогол на Иван Скерлев в 21-та минута и гол на Серджиу Буш в 54-та минута.

В първата минута от добавеното време Крум Стоянов центрира от фаул, а Илия Димитров си отбеляза автогол и мачът трябваше да завърши 2:2.

Съдията Никола Попов обаче свири скандален фаул в нападение срещу Иван Горанов и попадението беше отменено.

Етър са бесни от решение, като бесен беше и треньорът Красимир Балъков. От клуба заявиха, че ще пуснат жалба срещу Никола Попов, а това е трети мач, в който отборът е ощетен след мачовете и с Лудогорец и Черно море.