Печат на тази страница

Черно море победи минимално Берое във Варна

26 Ное 2021 18:52

Черно море успя да постигне много важна победа с 1:0 срещу състава на Берое в мач от 16-ия кръг на efbet Лига.

В 16-ата минута дойде първия точен удар в мача. След извеждащо подаване към Пабло Гарсия испанецът излезе сам срещу Генадий Ганев, но вратарят успя да излезе и да избие топката в точния момент.

В 27-ата минута, след атака по левия фланг, Леандро Андраде преодоля пазача си и качи топката на крака на Евгений Сердюк, чийто изстрел обаче бе спасен с вещина от Генадий Ганев.

В 64-ата минута Александър Василев центрира, а Джонатан Перейра се оказа на хубава стрелкова позиция от около 15 метра, но се провали в опита си да уцели вратата на Георги Георгиев.

В 74-ата минута Черно море поведе в резултата. Виктор Попов успя да намери с отлично подаване Леандро Андраде на дузпата, а бразилецът разстреля Ганев за 1:0.

Варненци вече са трети с 28 точки, докато Берое е шести с 21 точки.