Наполи стартира ударно сезона в Серия А

15 Авг 2022 22:05
Наполи стартира ударно сезона в Серия А Twitter

Отборът на Наполи стартира по перфектен начин новия сезон в Италианската Серия А. Футболистите на Лучано Спалети разгроми Верона като гост с 5:2.

В 29-ата минута Верона поведе в резултата, след като Лазаня се разписа. Гостите изравниха в 37-ата минута. Тогава Лосано центрира, а топката намери Кварацхелия, който с глава отбеляза гол. В добавеното време на първата част тимът на Спалети стигна до пълен обрат. Центриране бе отклонено от Ди Лоренцо и стигна до Осимен на втората греда, който насочи топката във вратата на домакините.

Малко след почивката Верона изравни, след като Томас Анри бе оставен непокрит и с глава отбеляза гол - 2:2.

В 55-ата минута Наполи поведе отново. Кварацлехия изведе по перфектен начин Жиелински зад защитата, а полякът преодля Монтипо. Лобортка увеличи аванса на гостите в 65-ата минута, а Политано отбеляза петото попадение.