Марица срещу ЦСКА в повторения за финала на Купата от миналия сезон

24 Ян 2022 11:22

Марица (Пловдив) е домакин на ЦСКА (София) в среща от полуфиналите в турнира Купа България. Мачът е утре, от 18:00 б.в. в зала Сила.

Срещата ще бъде със свободен вход за феновете. Всеки, който иска да присъства на двубоя трябва да има зелен сертификат.

Двата отбора се срещнаха във финала на турнира през миналия сезон. Маричанки победиха във финала в Пазарджик червените с 3:0 и спечелиха своята шеста Купа България. През този сезон двата отбора се срещнаха в Пловдив в среща от НВЛ, в която маричанки се наложиха отново с 3:0.

В четвъртфиналите Марица елиминира Славия (София) като домакин с 3:0 гейма, а със същия резултат ЦСКА отстрани Перун (Варна) също като домакин.

При успех утре маричанки ще играят във финала на турнира на 28 януари в зала Младост в Бургас. В другия полуфинал играят ДКС Варна (Варна) и Казанлък Волей (Казанлък) в морската ни столица.

Официалният видеоканал на Марица в YouTube ще предава на живо двубоя за тези, които нямат възможност да бъдат на трибуните в зала Сила.