Ботев II допусна загуба от Саяна (Хасково) в Пловдив

26 Ное 2023 08:06

Дублиращият отбор на Ботев (Пловдив) изигра силен мач, но отстъпи на Саяна (Хасково) с 3:4. Срещата от 19-ия кръг на Югоизточната Трета Лига се игра на Футболен комплекс „Никола Щерев – Старика“.

В 13-ата минута Красимир Илиев откри за Саяна след като главния съдия отсъди 11-метров наказателен удар в полза на гостите. В 20-тата минута, в рамките на по-малко от 60 секунди, „ботевистите“ вкараха два бързи гола чрез Ивайло Видев и Емил Найденов.

В края на първата част отборът на Саяна стигна до равенството след попадение на Милен Танев – 2:2.

Вторите 45 минути започнаха с ранен гол на Ботев – Габриел Златанов отбеляза във вратата на Саяна за 3:2.

10 минути по-късно, Саяна отново изравни след гол на Илиян Марчев. В 80-тата минута на двубоя Саяна стигна до пълните 3 точки в мача след попадение на Ахмед Осман.