Септември надделя над Марица в Пловдив (СНИМКИ И ВИДЕО)

13 Апр 2024 16:58
Септември надделя над Марица в Пловдив (СНИМКИ И ВИДЕО) Снимки: Plovdivskinovini.bg

Отборът на Марица (Пловдив) допусна домакинско поражение от Септември (София) с 0:2. Двата тима премериха сили в двубой от 28-ия кръг на Втора лига.

Пловдивчани заемат 16-ото място с 25 точки, докато столичани са втори с 57 пункта.

В 51-ата минута Септември (София) поведе в резултата. Центриране отляво принуди бранителите в жълто-синьо да изчистват топката, тя попадна у краката на Виктор Очаи, който с техничен удар наказа вратаря на Марица - 1:0 за гостуващия състав.

В 57-ата минута отборът на Иван Гешев удвои преднината си. Борислав Маринов се пребори за топката след централната линия, напредна малко и препарира стража на "пиратите" с великолепен прехвърлящ изстрел - 2:0 за Септември (София).

В следващия кръг Марица гостува на Добруджа, а Септември приема Дунав.

Стартовите състави:

МАРИЦА: 86. Николов, 5. Аврамов, 23. Саломон, 4. Ташолов, 15. Димитров, 29. Ангелов, 13. Танчев, 21. Маламов, 10. Марчев, 18. Трифонов, 28. Щерев

СЕПТЕМВРИ: 21. Шейтанов, 7. Стоянов, 4. Арсов, 15. Динков, 18. Корай, 6. Очаи, 13. Йорданов, 10. Рамадан, 9. Тошев, 24. Маринов, 14. Да Силва