Кики и Илиев отдалечиха сериозно Локомотив от топ 6 /видео/

08 Дек 2018 14:23

Локомотив записа шести пореден мач без победа, след като загуби с 0:2 като гост на Черно море във Варна и намали шансовете си за влизане в топ 6.

В 5-та минута Ален Ожболт фаулира Жоржиньо в наказателното поле и съдията отсъди дузпа, която шампионът с Локомотив и понастоящем капитан на Черно море Георги Илиев реализира за 1:0.

В 15-та минута удар на Ожболт премина покрай вратата.

В 37-та минута удар на Димитър Илиев от фаул беше уловен от Китанов.

В 42-та минута Радослав Василев подаде към Дани Кики и още един бивш играч на Локомотив вкара за Черно море - 2:0.

В 58-та минута Луков отново имаше работа, като той отрази удари на Виктор Генев и Пламен Димов.

В 78-та минута Димитър Илиев стреля от дистанция, топката рикошира във Виктор Генев и се удари в гредата.

С тази загуба Локомотив вече е на осем точки от топ 6, Черно море е пети с 30, а Локомотив е с 22 точки на 9-то място.

В последния кръг от първия полусезон следващата събота Локомотив приема Ботев Враца.

Черно море: Георги Китанов, Юго Кононго, Пламен Димов, Илиас Хасани, Виктор Генев, Васил Панайотов, Петър Витанов, Аристоте Фунду, Жоржиньо (Радослав Василев 40 мин.), Георги Илиев (Мирослав Енчев 90 мин.), Дани Кики (Патрик Андраде 81 мин.)

Локомотив: Мартин Луков, Димитър Везалов, Лукас Масоеро, Асен Георгиев, Мустафа Абдулахи, Янко Ангелов (Уирис Оливейра 69 мин.), Абделхаким Буна, Анте Аралица, Ален Ожболт (Октай Юсеин 80 мин.), Димитър Илиев, Бирсент Карагарен (Вилим Посинкович 67 мин.)