Байерн (Мюнхен) разби Кьолн с 4:0

21 Сеп 2019 20:38

Байерн (Мюнхен) разби с 4:0 Кьолн при домакинството си от петия кръг на Бундеслигата. Момчетата на Нико Ковач бяха абсолютния доминант на терена и заслужено се върнаха към победите след равния срещу РБ Лайпциг преди седмица.

Шоуто на "Алианц Арена" започна още в 3-та минута, когато Роберт Левандовски отбеляза седмия си гол за сезона. Перишич и Коутиньо застрашиха вратата на гостите малко по-късно, но не успяха да отбележат. Головете отново бяха оставени за Левандовски, който в третата минута след началото, този път на второто полувреме, удвои аванса на баварците.

В 59-та минута Кьолн останаха и с човек по-малко след червения картон на Кингсли Ехизибуе, а малко след час игра Фелипе Коутиньо оформи класическата преднина на шампионите.

Крайното 4:0 стана факт след гол на друго ново попълнение - Иван Перишич, който беше точен в 73-та минута.